Menu Zamknij

Instruktorzy

Instruktorzy

Antoni Rot – zajęcia teatralne

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Aktor teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie. W dorobku posiada ponad sto ról i epizodów teatralnych, kilkanaście filmowych i radiowych. Lektor audiobooków. Pedagog sztuki aktorskiej w Autorskim Liceum Artystycznym i Akademickim ALA. Odznaczony Brązowym Medalem Gloria Artis oraz Złotym Medalem Zasłużony dla Województwa Śląskiego. W Gminnym Ośrodku Kultury w Miedźnie pracuje od 2018 roku.Paweł Wojnowski – taniec towarzyski oraz zajęcia ruchowe

Tancerz i instruktor tańca towarzyskiego. Ukończył studia licencjackie z Promocji sportu na University of Gloucestershire. Uczestniczył w wielu turniejach na arenie krajowej oraz międzynarodowej. W 2012 r  ukończył kurs na instruktora tańcow standardowych i latynoamerykańskich pod British Dance Association z wynikiem pozytywnym. W Gminnym Ośrodku Kultury w Miedźnie pracuje od 2013 roku.


Adrianna Balas – nauka gry na gitarze klasycznej

Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. J. Długosza w Częstochowie, na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (studia magisterskie). Czynna zawodowo nauczycielka muzyki. W Gminnym Ośrodku Kultury w Miedźnie pracuje od 2016, obok regularnych zajęć dydaktycznych prowadząc liczne warsztaty dla młodzieży.